Anasayfa Nasıl Çalışır
Üye Girişi Yeni Usta Kayıt
Gizlilik Politikası

 

Bu gizlilik politikası ecilingirler.com web sitesi için geçerlidir.
Size ait üyelik bilgileri (adres, telefon, email v.b.) hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla reklam ve pazarlama amacı ile paylaşılmaz.
Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz.
Ancak, hizmetlerimizden faydalanmak için üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü öneri, istek soru ve şikâyetleri içeren bilgiler site performansını ve daha iyi çözümler üretmek açısından saklanmaktadır.


Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.
Sitemizde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.


Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, şirketimizin izni olmadan internet sitelerine link verilebilir.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve çıkabilecek sorunların hızla giderilebilmesi için, ecilingirler.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. (Örneğin: Puanlama yapımında aynı IP sadece tek puanlama yapılır ve böylece artniyetli puanlamalar önlenmiş olur.)ecilingirler.com, kullanıcılara ve kullanıcıların www.ecilingirler.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından, bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri MASTER Teknik Tasarım ve E-Ticaret Teknolojileri tarafından güncellenebilir.
Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz.

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, Üyelik Sözleşmesi bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı iletişim sayfamızdan yazabilirsiniz.


Anasayfa
Nasıl Çalışır
Hakımızda
Yardım
İletişim
Sıkça Sorulan Sorular
Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
Sosyal Medya
Uluslar arası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ecilingirler.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar MASTER TEKNİK'e aittir.
Copyright © 2014 e-cilingirler.com U-Portal