Anasayfa Nasıl Çalışır
Üye Girişi Yeni Usta Kayıt
Nasıl Çalışır

 

 

 

 

 

 

1.  İSTEDİĞİNİZ HİZMETİ SEÇİNİZ

 

Kapınızın anahtarınımı kaybettiniz ya da anahtar üzerinde kırıldı  veya evinizin değil de otomobilinizin anahtarını mı kaybettiniz? yok yok, bu da değil, kasanızın anahtarını bulamıyorsunuz ve acil açmanız lazım, aslında bunların hiçbiri değil otomobilinizin anahtarını çoğaltmak istiyorsunuz, aslında tam tersi güvenlik sistemi taktırmak hırsıza karşı önlem almak istiyorsunuz.

Yukarıda saymaya çalıştığımız gibi, onlarca sebepten dolayı  ecilingirler.com'da bulunan ustaları tercih edebilirsiniz. 

Çok nadir duyduğunuz, aklınızın bir tarafında olan ve çokta ortalarda görünmeyen ince işlerden olan anahtar ve anahtarcılık sektörünü birkaç tıkla detaylı bir şekilde arama yaparak istediğiniz usta ve iş yeteneği ile çözüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

ecilingirler.com arama kısmından bu hizmetlerden hangisini istiyorsanız, Kapı açma, otomobil kapısı açma, kasa veya dijital kasa kapısı açma, master anahtar sistemi gibi hangi alanda yardıma veya çözüme ihtiyacınız varsa kategori kısmından istediğiniz alanı seçmeniz yeterli. Sizin seçtiğiniz kategori vasıflarına uygun ve becerideki ustaları filtrelemiş ve sadece bu özelliklerdeki ustaların arasından dilediğinizi seçmiş olacaksınız.

 

 

 

 

  

2. SİZE ENYAKIN USTAYA ULAŞIN

 

Genellikle sorun ve problemli anlarımızda çağırdığımız acı bir gerçek olan çilingir ustalarını, Kapıda kalmış anahtarı kaybetmiş ya da maduriyetlerin doğurduğu arıza ve acil hallerde çilingir veya anahtarcının hızlı bir şekilde size ulaşmasıda çok büyük önem arzetmektededir.

Tam da bu sebebden dolayı bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek size an yakın ustaya ulaşmanızı sağlayacak arama motoru ile ecilingirler.com'da çözüm üretilmiştir.

Örneğin İstanbul Fatihte yaşıyorsunuz, ve Otomobilinizin kapısını açamıyor yada yedek anahtar kopyalamak istiyorsunuz. İl kısmına İstanbul İlçe kısmına Fatih ve Kategori kısmındanda Otomobili seçiyorsunuz. Usta bul butonuna tıkladığınızda birkaç saniyedeistediğiniz ilin ilçesinde ve istediğiniz özelliklerde ustaları sıralanmış bir şekilde görüyorsunuz.

Bu filitreleme sayesinde doğru sonuçlara ulaşarak zaman kaybı yaşamamış ve probleminize hızlı bir çözüm üretmenize katkıda bulunmuş oluyoruz. 

Biraz detaylı örneklendirecek olursak; İş gezisi için ankaraya gittiniz ve kızılayda arabadan acele ile indiniz ve müşterinize gittiniz. Döndüğünüzde birde baktınızki anahtar arabada kalmış ve kapılar otomatik kilitlenmiş. Panik yapmayın işte tamda burda ecilingirler.com imdadınıza yetişiyor. Size en yakın da bulunan ve araç kapısı açabilecek cilingire ulaşmanızı sağlıyor, ustamız geliyor probleminizi çözüyor. Sizde kaldığınız yerden işinize ve yolculuğunuza huzurlu birşekilde devam edin.

 

 

 

3. ÇİLİNGİRİMİZ PROMLEMİNİZİ ÇÖZSÜN

 

Yukarıda detaylı bir şekilde uzun uzun anlattığımız aşamalardan en önemli kısmın aslında üçüncü aşama olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü benzer sistemler gibi usta ile sizlerin arasına girmiyor ve direk usta ile kontak kurmanızı sağlayabileceğiniz sabit ve cep telefon numaralarını ve email adreslerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bu sayede direk usta ile irtibat kurabilmenizi sağlıyoruz ve usta ile probleminiz hakkında konuşabiliyorsunuz ve ustanıza durum ile ilgili detaylı bilgi verebiliyor ve daha donanımlı bir şekilde gelmesini sağlayabiliyorsunuz. 

 

Bunların yanında ön fiyat alabilirsiniz ve herhangi bir süpriz ile karşılaşmanızı engelleyebilirsiniz. İşlem süreciniz bittiğinde ustayı değerlendirebilir puanlama yapa bilir ve usta ile ilgili öneri ve eleştirilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Sizlerin yazdığı bu yorumlar sayesinde başka kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Bizler bu süreçlerde sizlere faydalı olabiliyor olmamız ecilingirler.com ailesi olarak oldukça fazla mutluluk vermektedir.


Anasayfa
Nasıl Çalışır
Hakımızda
Yardım
İletişim
Sıkça Sorulan Sorular
Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
Sosyal Medya
Uluslar arası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ecilingirler.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar MASTER TEKNİK'e aittir.
Copyright © 2014 e-cilingirler.com U-Portal