Anasayfa Nasıl Çalışır
Üye Girişi Yeni Usta Kayıt
Hakkımızda

 

Modern ve Hızlı İletişim Aracı İnternet

Son yıllarda akıllı telefonların çıkışı ve gelişmesi ile hayatımızın her alanına giren internet tabanlı interaktif teknolojiler her an elimizn altında kullanılır hale geldiler. Birçok alanda işimizi kolaylaştıran ve bilgi depolama, veri paylaşımı, iletişim alanında hayatımıza hız kazandırmışlardır. Zamanla yarıştığımız çağımızda vakit kaybına sebep olan teknoloji ve teknolojik ürünler aynı zamanda bu soruna kendi çözümünü üretmiştir.  

 

Bizler de bunun farkında olan mütevazi girişimciler olarak 2007 yılından bu yana içerisinde olduğumuz internet teknolojileri alanında, orta ölçekli projeler ve çözüm eksenli sistemler ile sektöre katkıda bulunmak amacındayız.

 

Birleşerek Güclenen Sektör Anahtarcılar ve Çilingirler

Gücünün farkında olmayan ama birleşerek güçleneceğini düşündüğümüz Anahtarcılık ve Çilingirlik alanında çalışan emek sahibi ustalarımızın, görünmeyen güçlerini ortaya çıkarabileceğimiz bir proje ortaya koyduk. Uzun zaman detaylandırdığımız ve en doğru şekilde sisteme aktarabileceğimiz bu yapı üzerinde kafa yorduk ve ecilingirler.com isimli web sitesinde emek ve fikirlerimizi topladık.

 

 

Buraya kadar aslında hizmet verecek olan ustaların gözünden baktığımız projemize bir de hizmet alacak olan kullanıcıların tarafından bakarak projeyi detaylandırdık. ecilingirler.com'un hizmetlerini ve kullanıcıya sağladığı avantajları da aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 

1- Kullanıcılar kendilerine en yakın ustaya ulaşırlar. Bu sayede beklemeden çözüme kavuşurlar. Aynı zamanda daha kendilerine daha yakın bir ustaya ulaştıklarından pazarlık ve çözüm sonuçları bakımından avantajlı hale gelirler.

 

2- İstedikleri sorunu çözebilecek ustalara ulaşırlar. Örneğin otomobil anahtarı ile ilgili bir sorun yaşayan kullanıcı otomobil alanını seçmiş ustaları seçerler ve otomobil ile ilgili uzmanlıkları olmayan ustaları filitrelemiş olurlar.

3- Kendilerine gelecek ustayı tanıyabilecekleri kısa ve öz bilgiye aynı zamanda da resmine ulaşabilirler.

4- Herhangi bir aracıya gerek kalmayacak bir şekilde direk ustalarla iletişime geçerler ve yaşadıkları sorunu daha detaylı anlatabilirler ve daha hızlı çözüm üretilmesine yardımcı olabilirler.

Bu ve daha birçok avantajlar sağlaması amacı ile kurulmuş olan ecilingirler.com platformu hem kullanıcılara hemde ustalara maxsimum düzeyde yardımcı olma titizliği ile AR-GE faliyetleri ile geliştirilmeye devam etmektedir. Şimdiden ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz. 


Anasayfa
Nasıl Çalışır
Hakımızda
Yardım
İletişim
Sıkça Sorulan Sorular
Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
Sosyal Medya
Uluslar arası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ecilingirler.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar MASTER TEKNİK'e aittir.
Copyright © 2014 e-cilingirler.com U-Portal