Anasayfa Nasıl Çalışır
Üye Girişi Yeni Usta Kayıt
Sık Sorulan Sorular

 

ÇİLİNGİRLERDEN SIK GELEN SORULAR:

 

RESİM EKLEMEM ÖNEMLİ Mİ ? 

 

ecilingirler.com ekibi olarak yapmış olduğumuz istatistiklerde resim bölümü eksiksiz olan ustalarımızın öncelikli ve daha yoğun talebi olduğu gözlemlenmiştir. Müşterilerinizin kimi çağırdığı ve mahrem bir yer olan kapısını kime açtırdığını da görmesi, takdir edersiniz ki önemlidir.

 

ECİLİNGİRLER.COM'DA KOMİSYON VEYA ÜCRET ALIMI MEVCUT MU ? 

 

ecilingirler.com ailesi bu platformu siz saygı değer ustalarımızı ve onların saygın müşterilerini buluşturmak için kurulmuş bir platformdur. Firmamızın herhangi bir komisyon talebi olmadığı gibi, usulsüz taleplere verilen cevaplardan da firmamız sorumlu değildir. Firmamız adına bu tür olumsuz talepleri cevaplamamanız ve (0212 777 49 30) numaralı danışma hattına bildirmeniz önemle rica olunur. 

 

FİRMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİ BÖLÜMÜNÜ DOLDURMAM ÖNEMLİ Mİ ?

 

Usta tanımlama kısmında ki bu bölüm(firma hakkında) oldukça önemli ve müşterilerin ihtimam gösterdiği bir alandır. Takdir edersiniz ki ustayı çağıracak firma veya kişilerin hakkında bilgi edinmesi tüketici hakkıdır.

 

ÜYE OLDUĞUM HALDE ÜYELİĞİMİ GÖREMİYORUM ? 

 

Üyelikleriniz, ecilingirler.com operatörleri tarafından onaylanmadığı müddetçe sisteme entegre olmamaktadır. Firmamız, her türlü art niyetli kişi ve kişilerin olabilme ihtimallerini göz önünde bulundurarak bu konuda son derece dikkatlidir. Uygun olmayan içerik ve resimlerin kurumsal firmamıza ve siz saygıdeğer ustalarımızın saygın mesleğine zarar vermemesi ve tahfif etmemesi için bu uygulamamız zorunlu ve son derece önemlidir.

 

 

 

ÇİLİNGİR ARAYANLARDAN SIK GELEN SORULAR:

 

ÇAĞIRDIĞIM USTADAN ŞİKAYETİM VAR:

 

ecilingirler.com üzerinden ulaşmış olduğunuz ustamız ile alakalı şikayetlerinizi usta detay bölümünde bulunan< yorum>lama kısmında dile getirebilir ve bir sonraki kullanıcılarımızı uyarabilirsiniz. Ayrıca ustanızın memnuniyetini de yine aynı bölümden dile getirerek, ustanızın beğenisini arttırabilir ve diğer kullanıcıları aydınlatabilirsiniz.

 

ÇAĞIRDIĞIM USTA İLE GELEN USTA FARKLI: 

ecilingirler.com üzerinden ulaştığınız ustanın değilde farklı bir ustanın gelmesi, sizde haklı bir tedirginlik oluşturması muhtemeldir.Firma olarak ustalarımızı bu yönde bilgilendirme uyarılarımız mevcuttur. Ancak, kayıtlarımıza firma yetkilisi üye olma zorunluluğu olduğundan ve taleplere ise personelini gönderdiğinden bu durum gayet normaldir, yine de bu tedirginlik ve hassasiyetinizi seçtiğiniz ustamıza bildirmeniz güvenli olacaktır.

 

TALEP EDİLEN ÜCRET FARKLI ? 

 

ecilingirler.com üzerinden seçerek çağırdığınız ustalarımızın talep edeceği ücretlere firma olarak müdahale etmemiz söz konusu bile değildir. Firma olarak tavsiyemiz, ustamız ile fiyat için ön görüşme yapmanız. Bundan sonra doğacak usulsüzlükleri usta detay bölümünde bulunan yorum kısmında paylaşarak kamuya duyurabilirsiniz.


Anasayfa
Nasıl Çalışır
Hakımızda
Yardım
İletişim
Sıkça Sorulan Sorular
Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
Sosyal Medya
Uluslar arası telif hakları ve ticari marka kanunları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ecilingirler.com web sitesinin içeriği, yazılımı ve video ile içeriklerine dair her türlü fikri ve mali haklar MASTER TEKNİK'e aittir.
Copyright © 2014 e-cilingirler.com U-Portal